Learn Hindi Through Oriya (Oriya To Hindi Learning Course) (With Youtube AV)

Author:

Vishalam Hari

Publisher:

V & S Publisher

Rs137 Rs195 30% OFF

Availability: Available

Publisher

V & S Publisher

Publication Year 2020
ISBN-13

9789350571118

ISBN-10 9350571110
Binding

Paper Back

Edition FIRST
Number of Pages 288 Pages
Language (Oriya)
Dimensions (Cms) 24x18x1
Weight (grms) 394

ବଜାର, ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ, ଅଫିସ୍ ଇତ୍ୟାଦି ସ୍ଥାନଗୁଡିକରେ ଶବ୍ଦ ଏବଂ ବାକ୍ୟର ସଠିକ୍ ପ୍ରୟୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ପୁସ୍ତକ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷା ଶିଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଏହା ବିଭିନ୍ନ ହିନ୍ଦୀ ଭାଷା ବିଶେଷଜ୍ଞ ଏବଂ ସାଇକୋଲୋଜିଷ୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏକ ସଂକଳନ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ପ read ିବା ଏବଂ ଶିଖିବା ସହଜ କରିବା ପାଇଁ ପୁସ୍ତକକୁ ପାଞ୍ଚ ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ କରାଯାଇଛି | ଏହା ଏକ ମାଗଣା ଅଡିଓ ସିଡି ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ଯାହା ଭାଷା କହିବା ଶିଖିବାରେ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ବୁକର ମୁଖ୍ୟ ଅଂଶ: ହିନ୍ଦୀ ବ୍ୟାକରଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମବାୟ ସମିତି, ଆଣ୍ଟୋନାଇମ୍ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମୂର୍ଖତାର ବ୍ୟବହାର, ଶରୀରର ଅଙ୍ଗ, ପାଦ ଆଇଟମ୍, ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟ, ରୋଗ, କୀଟପତଙ୍ଗ, ପ୍ରାଣୀ, ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବା ଏବଂ ଧାତୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା | କ’ଣ, କାହିଁକି, କିପରି, କିଏ, ଇତ୍ୟାଦି ଏବଂ ବଜାର, ବ୍ୟାଙ୍କ, ଡାକଘର, ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ, ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଇତ୍ୟାଦି ସ୍ଥାନଗୁଡିକରେ ଓଡିଆ ଭାଷାରେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଏହି ପୁସ୍ତକରେ ଶବ୍ଦର ଏକ ତାଲିକା ଧାରଣ କରିଛି | ପୁସ୍ତକଗୁଡ଼ିକରେ ଆବେଦନ ପତ୍ର, ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର, ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଚିଠି, ଶେଷ ବିଭାଗରେ ପୁସ୍ତକ ଅର୍ଡର ପାଇଁ ଚିଠିର ଉଦାହରଣ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି | ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ବକ୍ତବ୍ୟର କିଛି ଅଂଶ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଏବଂ ଭାଷା ଉପରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ବ୍ୟାକରଣ ପ୍ରଦାନ କରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ |

Vishalam Hari

More from Author